top of page

Kolejną usługą naszej firmy jest fotografia, w której staliśmy się specjalistami. Realizujemy powierzone nam projekty z wielkim zaangażowaniem. Nasze zdjęcia są wykonywane przy użyciu nowoczesnego sprzętu wysokiej klasy i profesjonalnego sprzętu oświetleniowego. Używamy naszej wyobraźni, aby realizować najbardziej dalekosiężne pomysły. Odważnie wykonujemy powierzone nam zlecenia, bez obawy o innowacyjne rozwiązania.

Celem naszej fotografii reklamowej jest poruszenie wyobraźni konsumenta, któremu służy nasz klient. Do każdego produktu podchodzimy indywidualnie, przygotowując skuteczną kampanię reklamową poprzez wykorzystanie fotografii. Budujemy zaufanie i zainteresowanie, a także zapewniamy najwyższą jakość dostarczanych zdjęć. Nasz doświadczony zespół w pełni rozumie potrzeby konsumentów i wie, jak zrobić reklamę skuteczną.

Aby podkreślić to, co najważniejsze w danym produkcie, zapewniamy odpowiednią atmosferę i scenografię do każdej sesji zdjęciowej. Wykonujemy zarówno zdjęcia studyjne, jak i plenerowe. Bierzemy również odpowiedzialność za wybór modeli i ich makijażu. Nasz oryginalny projekt (zdjęcie) staje się następnie odpowiednim nośnikiem reklamy, np. Nadrukiem na tkaninie.

Projekt graficzny


W naszym studiu graficznym projekty są przygotowywane przez grafików z wieloletnim doświadczeniem. Kreatywność i budowanie zaufania stanowią podstawę naszej działalności. Nasza wiedza i zrozumienie rynku gwarantuje najwyższą jakość projektowania graficznego, a także fakt, że projekt przyciągnie uwagę i zrobi doskonałe pierwsze wrażenie, co jest kluczowe w reklamie. Wolimy pracować na zasadzie partnerstwa, aby wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania.

Nasze studio graficzne jest wyposażone w profesjonalny sprzęt komputerowy i programy graficzne, które sprostają najtrudniejszym wyzwaniom. Specjalizujemy się w twórczości artystycznej, w której unikamy rozwiązań uniwersalnych, stawiając przede wszystkim na oryginalność. Nie jesteśmy zaskoczeni nietypowymi projektami.
Sami drukujemy nasze projekty graficzne i dostarczamy klientom gotowe produkty.

Profesjonalne studio graficzne


Posiadamy profesjonalne studio graficzne, oferujące różne projekty graficzne, które na przemian łączą grafikę z fotografią i które są wykorzystywane później w procesie drukowania. Jesteśmy odpowiedzią na potrzeby branży reklamowej, a także klientów indywidualnych. Tworzymy grafiki zarówno do reklam, jak i do codziennego użytku. Atutem studia jest pasja i doświadczenie ludzi, którzy go stworzyli. Za pomocą profesjonalnego sprzętu przygotowujemy ciekawe projekty do nadruku sublimacyjnego

Zapewniamy kompleksową obsługę, począwszy od projektu graficznego, poprzez profesjonalny druk, aż do dostarczenia gotowych zamówień do klienta.

Nasze studio ulepsza projekty graficzne, dopóki klient nie będzie w pełni zadowolony. Dostosowujemy również projekty dostarczone nam przez klientów, np. choć modyfikacja, powiększenie, zmniejszenie itp. Kreatywność i znajomość branży są kluczem do sukcesu naszego studia graficznego, a także sukcesu klienta.

  • krojownia dzianin i tkanin drukarnia

-

  • sublimacja

-

  • usługi katerem

-

  • krojownia automatyczna

bottom of page