top of page

    USŁUGI SZWALNICZE

Jednym z naszych największych działów oprócz druku jest profesjonalna szwalnia, która oferuje szycie na zamówienie. Projekty są dopasowane do potrzeb klienta,. Nie boimy się produkować ubrań bogatych w kolory i wzory.

Innowacja jest kamieniem węgielnym naszej działalności. Odzież uszyta w naszym zakładzie jest wyjątkowa . Możemy również szyć ubrania zaprojektowane przez klienta. Nasz zespół składa się z doświadczonych krawców i szwaczek, którzy mogą szyć ubrania nawet dla najbardziej wymagających klientów. Ponadto nasi specjaliści mogą pomóc wybrać odpowiednie tkaniny, kroje i kolory.

Specjalizujemy się w szyciu najodważniejszych wzorów zgodnie z aktualnymi trendami, ale nie ograniczamy się do świata szablonów. Każdego klienta traktujemy indywidualnie.


Projektowanie odzieży promocyjnej


Projektując odzież promocyjną, zaczynamy od bardzo dokładnej analizy potrzeb naszych klientów oraz wyboru odpowiednich specyfikacji i tkanin. Wykonujemy wstępny projekt, który określa również konkretny sposób znakowania odzieży promocyjnej.

Po zatwierdzeniu naszego projektu produkt, który dostarczymy klientowi może być kompleksowo.zrealizowany u nas. Stawiamy na kreatywność w zakresie nowoczesnych kombinacji form, kolorów i faktur tkanin. Dzięki naszemu wysokiemu poziomowi wyobraźni artystycznej i wysoko wykwalifikowanemu zespołowi gwarantujemy unikalny produkt wyprodukowany w najwyższej jakości, stanowiący element wizerunku Twojej marki.

Projektujemy odzież promocyjną, na przykład dla hostess, a także odzież firmową. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aby zaspokoić jego potrzeby. Zakres naszych usług obejmuje projektowanie kroju i stylu odzieży wraz z grafiką, szyciem i profesjonalnym drukiem

-

  • krojownia dzianin i tkanin drukarnia

-

  • sublimacja

-

  • usługi katerem

-

  • krojownia automatyczna

bottom of page